Thuis ProductenDe Vluchtjasje van mensen

De Wollaag van regelmatige Lengtemensen met Bontkraag, Trenchcoat de Met twee rijen knopen van Mensen

De Wollaag van regelmatige Lengtemensen met Bontkraag, Trenchcoat de Met twee rijen knopen van Mensen

    • Regular Length Mens Wool Coat With Fur Collar , Mens Double Breasted Trench Coat
    • Regular Length Mens Wool Coat With Fur Collar , Mens Double Breasted Trench Coat
    • Regular Length Mens Wool Coat With Fur Collar , Mens Double Breasted Trench Coat
    • Regular Length Mens Wool Coat With Fur Collar , Mens Double Breasted Trench Coat
  • Regular Length Mens Wool Coat With Fur Collar , Mens Double Breasted Trench Coat

    Productdetails:

    Plaats van herkomst: Guangdong, China
    Merknaam: custom
    Modelnummer: Lql-20181215-01

    Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

    Min. bestelaantal: 2-49 stukken
    Prijs: $34.42
    Contact nu
    Gedetailleerde productomschrijving
    Shell materiaal: wol Aanbod Type: In-voorraadpunten
    Beschikbare Hoeveelheid: 1000 Verwerking Type: Met een laag bedekt
    Het type stof: vacht Functie: Tegen het krimpen, anti-Rimpel, In te ademen, Milieuvriendelijk, plus Grootte
    Kraag: Afwijzingkraag Techniek: Geborduurd
    Stijl: Overjas Kledingslengte: Regelmatig
    Sluitingstype: Met twee rijen knopen Patroontype: Solide
    Mouw stijl: Regelmatig Met een kap: Geen
    Dikte: dik Type: slank
    Decoratie: Zakken Bovenkledingstype: Geul
    Producttype: Lagen Leeftijdsgroep: Volwassenen
    Het vullen Materiaal: Onderaan Veer Geslacht: Mannen
    kleur: douaneexemplaar om het even welke pantonekleur formaat: Om het even welk rangschikken beschikbaar
    Prestaties: Vochtigheid Wicking embleem, etiket, markering: aangepast, creeer uw eigen merk
    naam: Wollen laag Verkopende Eenheden: Enig punt
    Enige pakketgrootte : 35X30X2 cm Enig brutogewicht: 1.5 kg
    Verpakkingstype: 1pc/pp zak, 22pcs/carton, kartongrootte: 56*64*30cm.G/W: 25Kg.
    Hoog licht:

    lightweight flight jacket

    ,

    military bomber jacket mens

    Hoge de fabrieksgroothandel van China - van de de kraagwol van het kwaliteitsbont van de overjasmensen trenchcoat de met twee rijen knopen
     
     
    Geniet van uw dagelijks! Onthaal aan douane uw eigen ontworpen kledingstukken!!! OEM 
     
     
    Voordelen:  1)Een 18years-gemaakte de kledingstukken ervaren fabriek het directe verkopen (de kwaliteit wordt beloofd, is de prijs het eerlijkst)             
                             2)de dienst van 24hours trademanager online.
     
                            3)de hoge efficiënte grote scheepvaartmaatschappij werkte samen.
     
                            4) Als het tevredenstellen van met de kleding becoz onze fout niet, dan zullen wij allen vrij voor u vernieuwen.
     
                           5) De steekproevenkosten eerst zullen terug naar u zijn teruggekeerd wanneer volledige orde
     
                          6)Snelle levertijd coz reeds vergrootten wij. welkom om onze fabriek te bezoeken.
     
                         7) OA, LC, PAYPAL, Borg, TT, Western Union keurt goed
     
     
    Hoge de fabrieksgroothandel van China - van de de kraagwol van het kwaliteitsbont van de overjasmensen trenchcoat de met twee rijen knopen, Chinese in het groot kledingsfabrikant.
     
     
     
     

    2, stof & zorg

     

    • 35wool/65polyester
    • Machinewas.

    overzicht

    • v-hals
    • Dichtgeknoopte epauletten
    • Het mengsel van het zachte, middelgroot-gewichtslinnen

     

    3, Europese Jackets&Windbreakers-groottenorm:
     
     
     

    SIZE/CMMLXL2XL3XL
    Lengte7072747677.5
    Borst98102106110114
    Schouder42.243.444.645.847
    Kokerlengte6162.56465.567
    Kokerbreedte36.3383941.443
    Hals4848494949
    Taille889296100104

     
     
    4, Voordeel:
     
    1)Allen kunnen worden aangepast, om het even welk materiaal, kleur, grootte en uw eigen embleem, etiket, markeringsontwerp. (de kwaliteit wordt beloofd, is de prijs het eerlijkst)
                 
    2) de 24 uren trademanager online dienst.
     
     
    3)de hoge efficiënte grote scheepvaartmaatschappij werkte samen.
     
     
    4) Als het tevredenstellen van met de kleding becoz onze fout niet, dan zullen wij allen vrij voor u vernieuwen.
     
     
    5) De steekproevenkosten eerst zullen terug naar u zijn teruggekeerd wanneer volledige orde.
     
     
    6)Snelle levertijd coz reeds vergrootten wij. welkom om onze fabriek te bezoeken.
     
    7) OA, LC, PAYPAL, Borg, TT, Western Union keurt goed
      
     
     
    5, Shipping&Insurance
     
    Door Overzees, door vliegtuig, door levering uitdrukkelijk als DHL, FEDEX, UPS, EMS en TNT ect, als u hen snel nodig hebt, stellen wij FEDEX, UPS of TNT, ongeveer 4-5 voor werkdagen om aan te komen. als u het goedkoopst nodig hebt, dan door overzees. 
     
     6, BETALING
     
    De betaling van de handelsveiligheid:   Paypal; Western Union, TT, de de betalingsdienst van Handelsescow
     
    7, Terugkoppelingsbeleid
     
    Zodra uw punt in bevredigende voorwaarde aankomt, te verlaten gelieve ons positief terugkoppelen. wij zullen hetzelfde voor u doen. Als u niet gelukkig met uw aankoop bent, verstuur ons met de elektronische post alvorens het verlof terugkoppelt. Ik ben een vriendelijk verkoper, zou uw tevredenheid het belangrijkste ding in mijn zaken zijn. Ik zal mijn beste u doen helpen!
    8, Etiketten en Markeringen
     
    De grootteetiketten en de wasetiketten zijn vrij. Maar als u uw eigen ontworpen etiketten en markeringen wilt, zijn zij ook zeer zeer goedkoop.
     
    9, Kleurenmonster
    De Wollaag van regelmatige Lengtemensen met Bontkraag, Trenchcoat de Met twee rijen knopen van Mensen
     

     

     
    10, Fabriek
     
     
    In een woord, dat op rijke kledingstukken gemaakt wordt gebaseerd tot ervaringen, beloven wij elk van bovengenoemde informatie zijn ruwe datum en ruwe videobeelden. En wij wedden u goede kwaliteitsproducten met de goede dienst en lage prijs kunt krijgen. Probeer enkel om ons te laten steekproeven voor u doen, zullen wij ons beste tot het voldoen aan van uw verzoek proberen, pls ken dit, hartelijk dank, genieten van uw elke keer!!
     

    Contactgegevens
    Shenzhen Yali Clothing Co., Ltd

    Contactpersoon: admin

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

    Andere Producten